Mükemmel Kokulu Kolonyayı Bulmak

Mükemmel Kokulu Kolonyayı Bulmak

Mağazalarda birçok kolonya çeşitleri arasında size özel o mükemmel kokulu kolonyayı bulmak çok zor olabilir. Kolonya şişelerindeki marka adının size çağrıştırabileceği sıcak ya da güçlü bir duygu, belki de üzerinde isminizin olduğu bir kolonya arıyorsunuzdur. Pek çok kolonya arasında, hangi kokunun sizin için olduğunu nasıl anlarsınız? Kolay değil ama kesinlikle yapılabilir ve hatta birden fazla şişe kolonyanın tarzınızı taşıdığını görebilirsiniz.

Yani sevdiğiniz bir koku bulmak istiyorsunuz ama nereden başlayacağınızı bilmiyorsunuz. Muhtemelen yerel alışveriş merkezinde onlarca farklı kolonyayı denemek istemezsiniz. Bu yüzden sevdiklerinizden, arkadaşlarınızdan harika olduğunu duyduğunuz 5-10 özel kolonyayı not etmenizi öneririm. Birbirinden özel kokuları olan çevrimiçi Doruk Kolonya mağazamıza gidip 14 farklı mükemmel kolonya çeşitleri listesine göz atabilir ve gözünüze çarpanları bulabilirsiniz. Bunun için Doruk Kolonya web sitemizdeki “Kendi Tarzını Oluştur” menüsünde kolonya çeşitlerinden hızlı ve kolay bir şekilde liste oluşturabilirsiniz.

Her bir çeşit kolonyalarımızın ayrı hikayesindeki size özel olduğunu çağrıştıran kolonyayı seçebilir, online olarak hazırladığımız en uygun fiyatlarla sipariş de verebilirsiniz.

Şimdi yerel mağazalarda gerçek deneyimleyerek aradığınız mükemmel kokulu kolonyayı bulmak için ilk listenizi aldıktan sonra mağazalara girme zamanı.

Yerel mağazanızda yazdığınız her kokunun bulunmadığını fark edebilirsiniz, endişelenmeyin; orada olanları deneyebilirsiniz. Devam etmeden önce, bir koku seçerken temelde iki seçeneğiniz olduğunu unutmamak önemlidir:

  • Bileğinize kolonyayı sürün ve bölgeyi birkaç saat periyodik olarak koklayın.
  • Kolonyayı bir karta sürün.

İlk seçeneği tercih etmenizi şiddetle tavsiye ederim. Kokuların çoğu herkesin cildinde farklı kokar. Bu yüzden kokuyu kendinize uygulayarak, vücudunuzdaki sürdüğünüz kolonyanın kokusu kaybolana kadar net bir karar elde edersiniz. Bu şekilde yaparak, mağazaya her ziyaretinizde yalnızca iki kolonya deneyebileceksiniz, ancak kokunun gerçekte nasıl koktuğuna dair çok daha iyi bir gösterge elde edeceksiniz.

Birkaç farklı kolonyayı denemek için zaman ayırarak ve arkadaşlarınızın fikrinden de vazgeçmeyerek, sizin için en iyi kolonyayı bulma konusunda çok daha fazla şansa sahip olabilirsiniz.

Doruk KOLONYA
Mesul Müdür
Kimyager & Kimya Mühendisi

Dilara ILINDIR

dorukkolonya

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Top Img back to top