fbpx

Doruk Kolonya

Politikalarımız

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

GELECEK VE ÇEVRENİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİ

Sürdürülebilirlik  ve Sosyal Sorumluluk Politikamız ; çevresel, sosyal, yönetime dayalı iş modelleri ve iş süreçlerini bütünleyici bir yaklaşımla ele alıyoruz. Tüm faaliyetlerimizi, etik kurallara bağlı kalarak ve yürürlükteki  yasa ve düzenlemelere uyarak bütünsel bir yönetim anlayışı ve devamlı iyileştirme bakış açısı ile gerçekleştirmekteyiz.  

ÇEVRE POLİTİKASI

TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ GELECEK

Yaşadığımız çevrenin korunmasının ve iyileştirilmesinin, işimizin ayrılmaz bir parçası olduğu bilincinden hareketle; ürünlerimizin, girdilerimizin ve faaliyetlerimizin kalitesinin, çevreye olan etkilerini en aza indirerek daha da artırmayı hedefliyoruz.

Kriterlerimiz:

  • Teknoloji yönetimi
  • Risk değerlendirmesi
  • Geri dönüşüm, yeniden kullanma veya az kullanma
  • Çevresel etki değerlendirmesi
  • Çalışanlar için çevre eğitim ve bilinçlendirme programları
  • Çevre politika uygulamalarının kamuya açıklanması

ETİK İŞ POLİTİKASI

KURUMSAL ETİK İŞ ANLAYIŞI

Doruk Kolonya’nın tüm iş süreçlerinde ve ilişkilerinde doğruluk, dürüstlük ve güvenilirlik öncelikli değerlerdir. Doruk Kolonya çalışanlarına, tedarikçilerine, iş ortaklarına, rakiplerine, çevre, topluma karşı güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler.

GİZLİLİK POLİTİKASI

GİZLİLİK ve GÜVENLİĞİNİZE ÖNEM VERİYORUZ

Doruk Kolonya, size ait bilgileri güvenli biçimde saklamaktadır; dolayısı ile söz konusu bilgilerin herhangi bir kayıba, suistimale ya da değişikliğe karşı korunması için gerekli tüm önlemleri almaktadır. Doruk Kolonya’nın, gerekli hizmeti size ulaştırmak için, bilgilerinize erişimi olan sözleşmeli ortakları, sözleşmesel yükümlülükleri çerçevesinde bu bilgileri gizli tutmak ve başka hiçbir amaçla kullanmamamkla yükümlüdür.

İNSANİ DEĞER POLİTİKASI

Değerleriniz Değerlerimizdir

Doruk Kolonya, tüm çalışanlarının gelişimine katkıda bulunmak ve mevcut potansiyellerini ortaya çıkarmak adına adil ve şeffaf bir yapıda varlığını sürdürmektedir. Çalışanları arasında ayrım gözetmemekte ve özel kariyer gelişim planı ile bireysel ve toplumsal gelişimde öncü olmaktadır. Kapalı yönetim anlayışından sıyrılarak ve katılımcı bir sistemi kabul ederek, insani değer anlayışını salt kurum içi hedef kitlesi ile sınırlandırmamıştır. Bu bağlamda oluşturduğu müşteri memnuniyeti prensipleri ile değişimlere uyum sağlamakta ve çalışmalarına yeni bakış açıları dahilinde devam etmektedir.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKASI

ADİL VE ŞEFFAF YAPI

Doruk Kolonya’nın sonsuz müşteri memnuniyeti politikasının temelini “Müşteri Odaklılık” oluşturmaktadır. Bu yaklaşım sürekli iyileştirmeye dayalı yenilikçi bir vizyonun yanı sıra, müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda tüm süreçlerin dikkatle gözden geçirildiği, inovatif ve verimli bir iş sürecini beraberinde getirmektedir.

Kuruluş yılı olan 1979’dan bugüne kişi/kurum ayrımı yapmaksızın “Müşteri daima haklıdır.” anlayışını sürdürürken, pek çok kurumda yanıtsız bırakılan müşteri bildirimlerine en kısa sürede memnuniyet odaklı çözümler sunmaktadır.

Geliştirilen birçok ürün; çevre dostu ambalajları, kaliteli hammadde kullanımı ve güvenilir yapısıyla halka sunulmaktadır. Her geçen gün genişleyen ürün yelpazesine katılan sertifikalı organik ürünleri ile de, müşteri sağlık ve memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

BÜLTENİMİZ!

İlk öğrenen olmak sadece bir saniye sürer. Son haberlerimiz için bültenimize abone olun.

    Image Newletter