fbpx

Doruk Kolonya

Hakkımızda

DORUK Kolonya

HOŞ KOKU VE FERAHLIĞINIZ İÇİN ÇALIŞIYORUZ

1979 yılında Aydın ARIĞ tarafından bireysel bir işletme olarak kurulan ve üretime Kurucu Ortak Miktat BALTA ile başlayan Doruk Kolonya, 1991 yılında kurumsal bir şirketi haline gelmiştir.

1979 yılından beri edindiği tecrübe sayesinde kozmetik sektörünün çeşitli alanlarında faaliyet göstermektedir.

Üretim, Dolum ve Depolama amaçlı kullanılan 1800 m2’lik kapalı alana sahip olan Doruk Kolonya tesislerinde, konusunda tecrübeli, eğitimli ve uzman personel ile Hijyenik şartlara uygun bir ortamda, modern teçhizat, donanım ve makinelerle üretim yapılmaktadır. Kurulduğu tarihten bu yana insan ve toplum yararına üretimler amaçlayan Doruk Kolonya, teknolojiyi de takip ederek, mümkün olan en kaliteli hizmeti, en iyi şartlarda sunmayı amaçlamaktadır.

Yurtiçinde birçok satış noktası ile kotaları zorlayan Doruk Kolonya, ilk olarak Ortadoğu ülkelerine yapılan ihracatla başlayan Dış Pazar satış ve üretimleri de devam etmektedir.

ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

BK INTERNATIONAL SUPPLY şirketi uluslar arası pazarlama alanında çözüm ortaklarımızdandır.

MİSYONUMUZ

Şirketimiz faaliyet gösterdiği globalleşen dünya pazarında rekabet edebilecek düzeyde piyasa koşullarına uyumlu bir şekilde büyümesini gerçekleştirirken, aynı zamanda insan sağlığına önem veren çevre kirliliğine duyarlı olan bir hizmet vermektedir. Bunun için tüm çalışanlarımıza gerekli eğitimler verilmektedir.

VİZYONUMUZ

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle yola çıkan şirketimiz; doğruluk, dürüstlük anlayışıyla iç ve dış pazarda aranılan bir isim olmayı amaçlamaktadır.

BÜLTENİMİZ!

İlk öğrenen olmak sadece bir saniye sürer. Son haberlerimiz için bültenimize abone olun.

    Image Newletter