195,00 KDV DAHİL

Flavodor Magic Autumn Sprey Oda Parfümü 800 ML

Flavodor Magic Autumn Sprey Oda Parfümü ile evinize veya ofisinize büyülü sonbaharın kokusunu getirmeye ne dersiniz? Bu özel parfüm, sıcak ve romantik kokusuyla ortamlarınıza sonbaharın büyüsünü taşıyor. Aynı zamanda yüksek alkol ve DORUK özel esansıyla mikropları etkili bir şekilde yok eder, hoş bir koku izi bırakır. Özel parfüm formülasyonuyla uzun süre mükemmel kalıcılık için ideal çözüm. Yüksek dereceli alkol oranıyla yaşam alanınızın hijyenik olmasını sağlar.

Stokta yok

Marka:Flavodor

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

Magic Autumn Sprey Oda Parfümü 800 ML

Magic Autumn, sonbaharın büyülü atmosferini yansıtan bir koku. Bu parfüm, ormanın kızıla dönen yaprakları, baharatlı notalar ve odunsu esintilerin muhteşem birleşimiyle size sıcak bir deneyim sunar. Bu büyüleyici kokusuyla ortamlarınıza romantizm ve nostalji katıyor.

Flavodor Magic Autumn Sprey Oda Parfümü 800 ML
Flavodor Oda Parfümleri

Flavodor Autumn Sprey Oda Parfümü: Büyülü Sonbaharın Kokusu

Magic Autumn Sprey Oda Parfümü, sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda ruhunuzu sıcak ve huzurlu bir hale getirir. Birkaç püskürtme ile ortama yayılan parfüm, sizi büyülü bir sonbahar ormanında gezinirken rahatlama ve mutluluk hissi verir. Evde kullanıldığında, yaşam alanlarınıza romantik bir atmosfer katarak sizi dinlendirir. Ofiste kullanıldığında ise çalışma ortamınıza sıcaklık ve odaklanma getirerek verimliliği artırır.

Özellikler

  • Sprey Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Özel Formüllü Hijyenik Etki
  • Pet Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce püskürtme mekanizmasını SPRAY konumuna gelecek şekilde çeviriniz. Kullanımdan sonra şişeyi dik tutarak OFF konumuna getiriniz.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

Flavodor

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Flavodor Magic Autumn Sprey Oda Parfümü 800 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Img back to top