76,00 KDV DAHİL

Exotic Charm Sprey Oda Parfümü 500ml

DORUK Exotic Charm Sprey Oda Parfümü ile evinize veya ofisinize egzotik ve büyüleyici bir atmosfer katmaya ne dersiniz? Bu özel parfüm, benzersiz ve çekici kokusuyla ortamlarınıza mistik bir hava getirir. Şık şişe tasarımıyla da göz alıcı bir dekoratif parça olarak öne çıkar.

Exotic Charm Sprey Oda Parfümü 500ml

76,00 KDV DAHİL

Sepete ekle
Şimdi Satın Al
Marka:DORUK

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

DORUK Exotic Charm Sprey Oda Parfümü 500ml

DORUK Exotic Charm Sprey Oda Parfümü, sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda ortamı enerjik ve canlı hale getirir. Birkaç püskürtme ile ortama yayılan parfüm, pozitif bir atmosfer yaratırken enerjinizi yükseltir. Evde kullanıldığında, iç mekanlarınıza egzotik bir cazibe katar ve rahatlatıcı bir ortam sağlar. Ofiste kullanıldığında ise çalışma alanınıza canlılık ve enerji katarken yaratıcılığı teşvik eder.

Exotic Charm Sprey Oda Parfümü 500ml
Amber Oud Sprey Oda Parfümü 500ml

DORUK Exotic Charm Sprey Oda Parfümü: Egzotik Bir Büyülenme

Exotic Charm Sprey Oda Parfümü’nün kullanımı son derece kolaydır. Şık püskürtme mekanizması sayesinde istediğiniz miktarda kullanabilirsiniz. Birkaç püskürtmeyle mekanınıza büyüleyici bir koku yayılacak ve uzun süre kalıcı olacaktır. Böylece, özel anlarınızı daha unutulmaz hale getirmek veya mekanınızı farklı bir atmosfere dönüştürmek istediğiniz her an, Exotic Charm size istediğiniz cazibeyi sunar.

Exotic Charm Sprey Oda Parfümü ile evinizde veya ofisinizde büyüleyici bir atmosfer yaratın. Egzotik ve cazibeli kokusuyla kendinizi farklı bir dünyada hissedin ve her anınızı daha özel kılın. Şimdi bu mistik oda parfümünü deneyin ve etkileyici bir atmosferin büyüsüne kapılın.

Özellikler

  • Sprey Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Pet Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Etil Alkol / Ethyl Alcohol (64-17-5), Su / Aqua (7732-18-5), Parfüm / Perfume. C.I.19140 (1934-21), C.I.42090 (3844-45-9).

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce püskürtme mekanizmasını SPRAY konumuna gelecek şekilde çeviriniz. Kullanımdan sonra şişeyi dik tutarak OFF konumuna getiriniz.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

DORUK

Doruk Kolonya Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Exotic Charm Sprey Oda Parfümü 500ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Img back to top