195,00 KDV DAHİL

Flavodor Magic Spring Sprey Oda Parfümü 800 ML

Magic Spring Sprey Oda Parfümü ile evinizi veya ofisinizi canlılığın ve yenilenmenin büyülü atmosferine dönüştürmeye ne dersiniz? Bu özel parfüm, ferah ve enerjik kokusuyla ortamlarınıza ilkbaharın tazelik ve neşesini getiriyor. Yüksek dereceli alkol oranıyla yaşam alanınızın hijyenik olmasını sağlar.

Stokta yok

Marka:Flavodor

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

Magic Spring Sprey Oda Parfümü 800 ML

Magic Spring, doğanın uyanışını yansıtan bir koku. Bu parfüm, çiçek bahçelerinin tatlı notaları, taze yeşillikler ve hafif meyve esintilerinin birleşimiyle size enerji dolu bir deneyim sunar. Bu büyüleyici kokusuyla ortamlarınıza canlılık ve neşe katıyor.

Flavodor Magic Spring Sprey Oda Parfümü 800 ML
Flavodor Oda Parfümleri

Flavodor Magic Spring Sprey Oda Parfümü: Canlılığın ve Yenilenmenin Kokusu

Magic Spring Sprey Oda Parfümü, sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda ruhunuzu canlandırır ve enerji verir. Birkaç püskürtme ile ortama yayılan parfüm, sizi bir çiçek bahçesinde dolaşıyormuş gibi hissettirir. Evde kullanıldığında, yaşam alanlarınıza ilkbaharın coşkusunu katarak sizi ferahlatır. Ofiste kullanıldığında ise çalışma ortamınıza motivasyon ve canlılık getirerek verimliliği artırır.

Özellikler

  • Sprey Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Özel Formüllü Hijyenik Etki
  • Pet Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce püskürtme mekanizmasını SPRAY konumuna gelecek şekilde çeviriniz. Kullanımdan sonra şişeyi dik tutarak OFF konumuna getiriniz.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

Flavodor

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Flavodor Magic Spring Sprey Oda Parfümü 800 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Img back to top