195,00 KDV DAHİL

Flavodor Magic Summer Sprey Oda Parfümü 800 ML

Magic Summer Sprey Oda Parfümü ile evinizi veya ofisinizi yazın enerjisiyle doldurun! Bu özel parfüm, ferahlatıcı ve canlandırıcı kokusuyla ortamlarınıza yaz mevsiminin ışıltısını ve neşesini taşıyor. Yüksek dereceli alkol oranıyla yaşam alanınızın hijyenik olmasını sağlar.

Stokta yok

Marka:Flavodor

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

Magic Summer Sprey Oda Parfümü 800 ML

Magic Summer, sıcak yaz günlerinin tazelik ve coşkusunu yansıtan bir koku. Bu parfüm, meyvelerin tatlı notaları, deniz tuzunun ferahlığı ve çiçeklerin hafif esintilerinin birleşimiyle size enerji dolu bir deneyim sunar. Magic Summer, yaz mevsimindeki keyifli anıları hatırlatan büyüleyici bir kokuya sahiptir.

Flavodor Magic Summer Sprey Oda Parfümü 800 ML
Flavodor Oda Parfümleri

Flavodor Magic Summer Sprey Oda Parfümü: Büyülü Yaseminin Etkileyici Kokusu

Magic Summer Sprey Oda Parfümü sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda ruhunuzu canlandırır ve mutlu hissettirir. Birkaç püskürtme ile ortama yayılan parfüm, sizi güneşin altında plajda yürüyormuş gibi hissettirir. Evde kullanıldığında yaşam alanlarınıza yaz mevsiminin ferahlığını ve neşesini taşırken, ofiste kullanıldığında çalışma ortamınıza enerji ve canlılık getirir.

Magic Summer Sprey Oda Parfümü ile evinizi veya ofisinizi yaz mevsiminin enerjisiyle doldurun. Kendinizi plajın serin sularında yüzüyormuş gibi hissedin, her anınızı enerjik ve neşeli bir şekilde yaşayın. Şimdi, Magic Summer ile yazın ışıltısını evlerinize taşı

Özellikler

  • Sprey Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Özel Formüllü Hijyenik Etki
  • Pet Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce püskürtme mekanizmasını SPRAY konumuna gelecek şekilde çeviriniz. Kullanımdan sonra şişeyi dik tutarak OFF konumuna getiriniz.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

Flavodor

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Flavodor Magic Summer Sprey Oda Parfümü 800 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Img back to top