44,00 KDV DAHİL

Dream Garden Sprey Oda Parfümü 400 ML

Leziz meyvelerin tatlı harmanıyla sarmalanan masum yaseminin büyüleyici kokusu sizi gizemli bir bahçeye sürüklüyor.

Dream Garden Sprey Oda Parfümü 400 ML

44,00 KDV DAHİL

Add to cart
Buy Now
Marka:DORUK

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

DORUK Dream Garden Sprey Oda Parfümü 400 ML

Dream Garden Sprey Oda Parfümü ile eviniz veya ofisiniz bahçenin büyülü atmosferine dönüşsün! Bu özel parfüm, çiçeklerin, yeşilliklerin ve doğanın tüm güzelliklerini ortamlarınıza taşır.

Dream Garden Sprey Oda Parfümü 400 ML
Doruk 400 ml Oda Parfümleri

DORUK Dream Garden Sprey Oda Parfümü: Bahçede Uçuşan Hayaller

DORUK Dream Garden, hayallerinizi bahçelerde dolaşırken yakalamak için yaratılmış bir koku. Bu parfüm, çiçek notaları, taze yeşillikler ve hafif meyve esintilerinin muhteşem birleşimiyle size büyüleyici bir hissiyat sunar. Romantik ve huzurlu kokusuyla ortamlarınıza baharın tazeliğini getirir.

Dream Garden Sprey Oda Parfümü, sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda ruhunuzu huzurlu bir hale getirir. Birkaç püskürtme ile mekanınıza yayılan parfüm, sizi doğanın kucağında gezintiye çıkarırken rahatlama ve mutluluk hissi verir. Evde kullanıldığında, yaşam alanlarınıza romantik bir atmosfer katarak sizi dinlendirir. Ofiste kullanıldığında ise çalışma ortamınıza doğanın enerjisini getirerek yaratıcılığınızı teşvik eder.

Özellikler

  • Sprey Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Pet Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Su / Aqua (7732-18-5), Etil Alkol, Ethyl Alcohol (64-17-5), Parfüm/Perfume, C.I.19140 (1934-21-0), C.I.42090 (3844-45-9).

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Kullanmadan önce püskürtme mekanizmasını SPRAY konumuna gelecek şekilde çeviriniz. Kullanımdan sonra şişeyi dik tutarak OFF konumuna getiriniz.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

DORUK

Doruk Kolonya Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Dream Garden Sprey Oda Parfümü 400 ML” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Img back to top