135,00 KDV DAHİL

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü 100ml

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü ile evinizi veya ofisinizi romantik ve çiçeksi bir atmosfere dönüştürün! Bu özel parfüm, zarif ve etkileyici kokusuyla ortamlarınıza romantik bir dokunuş katıyor.

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü 100ml

135,00 KDV DAHİL

Add to cart
Buy Now
Marka:DORUK

Hızlı

Hızlı ve Kolay Alışveriş

100%

Garantili Memnuniyet

14 Gün

Garantili Para İadesi

DORUK Bambu Çubuklu Pink Blossom Oda Parfümü 100ml

Pink Blossom, çiçeksi ve hafif kokusuyla dikkatleri üzerine çeken bir koku. Bu parfüm, güllerin ve diğer çiçek notalarının zarafetiyle size romantik bir deneyim sunar. Pink Blossom’ın kokusu, sizi çiçek dolu bir bahçenin içindeymiş gibi hissettirir.

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü 100ml
Doruk Bambu Çubuklu Oda Parfümleri Oda Kokuları

DORUK Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü: Romantik ve Çiçeksi Bir Atmosfer

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü sadece hoş bir koku yaymakla kalmaz, aynı zamanda atmosferinize romantizm ve tazelik katar. Bambu çubukları sayesinde parfümün çiçeksi kokusu yavaşça ortama yayılır, böylece mekanınızda sürekli bir romantik atmosfer oluşur. Bu parfüm, evinizi veya ofisinizi ziyaret eden herkesi büyüler ve etkiler.

Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü’nün kullanımı son derece kolaydır. Şık şişesini açarak bambu çubukları içine yerleştirin ve parfümün etkisini bekleyin. Bambu çubukları parfümü emer ve mekana yaydıkça ortama zarif bir koku verir. İhtiyaç duydukça çubukları ters çevirerek koku yoğunluğunu ayarlayabilirsiniz.

Özellikler

  • Bambu Çubuklu Oda Parfümü
  • Uzun Süre Koku Etkisi
  • Cam Şişe
  • Yerli Üretim

İçindekiler

Koku Notaları

Alt Nota (Dip)

Orta Nota (Kalp)

Üst Nota (İlk duyulan)

Kullanma Talimatı

Ürünü ve özel çubuklarını kutudan çıkartın. Şişe başlığını çıkarıp, çubukları şişeye yerleştirin. Çubukların kokuyu emmesi ve ortama yayılması için on iki saat süre geçmelidir. Çubukları haftada bir ters düz etmenizi tavsiye ediyoruz. Koku seviyesini ortamda artırmak ya da azaltmak için çubuk sayısını artırabilir, azaltabilirsiniz. Çubukları yakmayın. Açıldıktan sonra tıpayı tekrar takmayın. Çubukları ters düz ederken sıvının ahşap yüzeylere gelmemesine dikkat edin.

Uyarılar

Kullanma talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Hamilelerin, bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Tutuşturucu kaynaklardan uzak tutunuz. Doğrudan solumayınız, vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kesinlikle tatmayınız ve içmeyiniz. Yanlışlıkla içilmesi halinde derhal doktora başvurunuz. Gıda maddelerinden uzak tutunuz.

Marka

DORUK

Doruk Kolonya Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

“Pink Blossom Bambu Çubuklu Oda Parfümü 100ml” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Top Img back to top