Kolonyanın Ambalajı Neden Bu Kadar Önemlidir?

Kolonya ambalajı neden bu kadar önemli

Sıra dışı kozmetik ürünü Doruk kolonyanın ambalajı, rakiplerinizden sıyrılabileceğiniz ve işletmenizin önemli bir maliyetini oluşturan bir ambalajıdır, ancak zarafet şarttır.

Kolonya ambalajı zihinle konuşur ama daha çok duygularla konuşur

Kolonya ambalajınızdaki zarif durum, yalnızca mesajınızı müşterinize ulaştırarak, üst kalite teması ve sıra dışı çekici görünümle sağlanır. Çekici görünüm sadece kolonya veya parfümlerle sınırlı değil, çok çeşitli koku ürünlerine kadar uzanıyor.

Kolonya ambalajınızda tercih ettiğiniz şekil, renk ve boyut kutularını almak sizi daha fazla dönüşüm ve başarıya götürür. Zengin kalitede özelleştirilmiş kutular almanın neredeyse imkansız olduğunu düşünüyor musunuz? Günümüz teknolojisi, değerini sadece bilimde değil, ambalajlama teknikleri ve sürecinde de kanıtlamıştır. Markanız için elde edebileceğiniz özelleştirmenin temel faydası son kullanma tarihi, barkod, logo, fiyattır; bileşenler istenen pozisyonda tanımlanabilir.

Farklı bir kolonya için farklı imaj

Kolonya en şık ve sevimli hediyedir. Doruk Kolonya kutuları, hediye etmek için tasarlanmıştır ve üzerlerine motifler, desenler ve kokusunu işaret eden görsellerle dekore edilmiştir. Çiçekler de hediyeye değer katar. Bir buket çiçek, hatta çikolata ve nihayet hoş kokulu bir kolonya harika bir hediye paketi olacaktır. Sıra dışı hediyeler ancak olağanüstü çekici ambalajlarla mümkündür.

Pazarda yüzlerce kolonya markası var; aralarındaki rekabet sadece ürün kalitesine değil aynı zamanda görsel etkilerine de odaklanmak zorunda kaldı. Özellikle kozmetik sektöründe bel kemiği olarak kabul edilir. İyi bir marka olma yolunda liderlik edeceğiniz zaman ambalaj, ürün kalitesiyle sizin için en iyi araçtır.

Kolonya kutusu malzemesi olarak karton

Markanızın kolonyası için ambalaj arıyorsanız, bu ucuz ve aynı zamanda en iyi kaliteye sahip olduğundan en iyi seçimi yapmalısınız. Daha kaliteli ve çekici bir görünüm elde etmek için CMYK renkleriyle yoğun şekilde kullanılan dijital baskı ve kalıp kesim baskıları kullanılmalıdır. Doruk Kolonya kutuları çevre dostudur ve geri dönüştürülebilir malzemeden yapılmıştır.

Ambalaj, kolonyanın zarar görmesini nasıl önler?

Sert Ambalaj malzemesi dökülmeyi önler. Kalın kart malzemesi ve kübik şekiller kutuyu güçlendirir ve zarardan daha güvenli hale getirir. Doruk Kolonya şişesinin plastik ve kapak kalitesiyle, pahalı bir koku içerdiğinden dökülme riski taşımazsınız.

Doruk KOLONYA
Mesul Müdür
Kimyager & Kimya Mühendisi

Dilara ILINDIR

dorukkolonya

Cevap bırakın

Your email address will not be published. Required fields are makes.

Img back to top